Berke Kapı Geç Teslimat!

İsmail K. | 02 Eylül | 6099238

Berke Amerikan Kapı şirketinden aldığım ürünlerin teslimatının 29.07.2016 tarihinde teslim yapılacağı konusunda anlaşmış olmamıza rağmen 2.8.2016 tarihinde hala evime montaj işlemi gerçekleştirilmemiştir. Telefonlarına ç ... 

CEVABIMIZ

resimler 03/08 tarihli olup 29undan 4üne kadar geçen süre hazır tosya kapısı istemiş olduğundan ucuz kapıların maliyeti düşmesi için kamyonun siparişinin dolması beklenmiş , kendisinin emirvari konuşmaları dolayısı ile fabrikaya baskı yapmadık. Tavırlarından dolayı zorlamadık kendimizi. 5gün aksattık. Hiçte üzülmedik özürde dilemiyoruz.

 

 

Berke Yapı Mutfağım Bitirilmedi.

İbrahim A. | 22 Ağustos | 6245857

Berke Yapı - A**Ö**ile 17.07.2016 tarihinde mutfak tadilatı ve mutfak dolap yapımı ve montajı konusunda sözleşme yaptık. Sözleşme koşullarına göre teslim süresi 17 gündü. Bugün 19.08.2016 yani 1 aydan fazla bir süre ge ... 

 

buradaki son fayansın konulduğu ve kapakların takılıp teslim edileceği tarih cep tel resim isminde de olan  20/08 tarihli olup bu müşterimiz araya Doğalgaz tesisatını bize söylemeden çektirmiş, hermetik kombi almış ve ilk çizdigimiz dolap projemizin değişmesine sebeb olmuştur.Yinede kes biç uygula yapmaktan geri dönmedik. Büyük yapı marketler gibi yapacağımız birşey yok bu projeyi sipariş ettiniz biz dolabı takamıyoruz da demedik.  iş yoğunluğumuzdan ve de farklı işleri önümüze sürmesinden dolayı kendi önüne gecikme olarak çıkmış müşterimizin geri iade istekleri doğrultusunda işleri yavaşlatmış bekletmiş oldugumuz dönem olmuştur. bir mutfak tadilatı söküm kırım toplama su tesisat elektrik tesisat sıva fayans dolapimalat kapaksipariş aksesuar tedarik ve nakliye aşamalarından oluşur. İb. beyin Psikolojik baskılarına rağmen pozitif destek veren saygı duydugumuz eşinin hatrına işi çekişmeli ve gecikmeli olarak teslim ettik.

 

 

**********************************

 

 


 

Berke Yapı Bitirilmeyen Mutfak Tadilatı!

Cihan Ş. | 31 Mayıs | 5611411

04/05/2016 tarihinde tadilata başlayacağını ve 20 iş gününde iş bitim tarihini sözleşmesinde belirten firma sahibi A**** Ö. 30/05/2016 tarihi olmasına rağmen halen 10 m2'lik mutfağın tadilatını bitirmediği gibi hiçbir şe ... ,

 

CEVABIMIZ....müşterimiz cihan hanım 30/05deki alttaki resim ve en sağda 31/05/2016 deki resim.

Cihan Hanım burada işteslimi yapıldıktan şu resimler çekildikten sonraki gün sikayetvarcoma şikayet ettigi günün degilde 1hafta öncesinin yani eski tarihli bir resimle firmamız hakkında yalan beyanlar bulunmuştur.

( )

burada kırım söküm duvar fayansüstü alçısı sıvası boyası tesisatı mozaiki dolapı hepsi zamanında bitmiş birtek alltaki siyah kapakların izmir den geç gelmesi dolayısı ile (beyaz kapakları vaktinde takıldı) 7gün geç bitmiştir.gönül almak için babası ile yaptıgımız 750Tl lik indirim den birgün sonra bu şikayeti yapmış olmasıda bizlere yuh olsun dedirtmiş hayretler içinde bırakmıştır.

 

Allah bizleri para ile insanları satın aldım sanan küçük insanlardan uzak, güzel insanlara denk getirsin..,

 

2007den günümüze toplam 3adet şikayeti 500den fazla iş bitirme içinde başarı sayarız.

 

Bu sayfa sikayetvar.com un cevap yazma hakkı vermemesi (paralı üyelere cevap yazar mış) üzerine kamuoyuna açıklama olsun diye hazırlanmıştır..